Açı Sorusu

Tarih: May 31 2015

Açı Sorusu

Benek Gövdeler

Tarih: May 31 2015

Benek Gövdeler

Tören Süslenmesi

Tarih: May 29 2015

Tören Süslenmesi

Mezardan Gelen Sesler

Tarih: May 29 2015

Mezardan Gelen Sesler

İnsan bedeni öldükten hemen sonra değişimler başlıyor. Gömülmenizle birlikte bedeniniz hem içten hem de dıştan gelen etkilerle hızlı bir parçalanma sürecine girecek. Daha sonra insandan insana değişse de ortalama 4 yıl içinde geriye iskeletiniz kalıyor.  İlk yarım saat içinde tüm refleksler kaybediliyor. Göz kapakları kapanamıyor, kaslar gevşiyor, ağız ise açık kalıyor. Boşaltım sistemi tamamen kendini salıyor ve idrar, salya ve sperm akıntısı oluşuyor.  Ortalama 10 saat içinde vücut tamamen kaskatı kesiliyor. Eğer mücadele  esnasında ölüm gerçekleşmişse, katılaşma hemen oluyor. Savaşta ölen  insanların vuruldukları şekilde katılaşmaları da bu yüzden.

Ölüm anından sonra ceset, her saat ortalama 1 derece soğuyor.  Şişmanların iç organları daha geç soğuyor. Çocukların ve zayıfların  vücudu ortalamadan daha çabuk soguyor.  Ölümün gerçekleşmesinden 24 saat sonra vücut çürümeye başlıyor.  Solunumun durması bakteriler için işaret oluyor ve çalışmaya  başlıyorlar. İlk çürüyen organlar ise göz, beyin, mide ve bağırsaklar.  Ceset şişman ise daha çabuk çürürken, bebekler ve tuzlu suda boğulanlar  daha geç çürüyor. En geç çürüyen kısımlar ise kalp, mesane, böbrek ve  rahim. Rahmin çürümesi aylarca sürüyor.  Ölüm sonrasında, oksijen alımı ve enerji üretimi durduğu için hücrelerin işlevleri aksamaya başlıyor ve atık maddelerden kurtulamayan hücreler  şişmeye başlıyorlar. İlk çürüyen yer olan mide ve bağırsaklarda bakteriler yoğun çalıştıkları için hızla gaz ortaya çıkıyor. Bu gaz, karın bölgesinin şişmesine sebep oluyor. Derinin üstü yanık gibi su toplarken, vücutta biriken sülfür yüzünden renk siyaha dönmeye başlıyor.  Şişmenin başlaması, sıklıkla ölümden sonraki 1-2 gün içinde başlar. Bazı  hastalıklar ve patojen organizmaların varlığı, şişmeyi hızlandırabilir.

Derinin çekilmesi ve çürüme yüzünden tırnaklar ortaya çıktığı için uzadı sanılıyor. Vücudun ölmesiyle birlikte tüm eylemler bittiği için tırnak  ve saç uzaması  söz konusu değil.  Mezardan gelen sesler çürüme sürecinin bir sonucu. Günden güne şişen  karın patlıyor ve göğüs çöküyor.  Bu olay mezar üstünden duyulabilecek  kadar sesli olabiliyor.  Kasların kemiklerden sıyrılıp dökülmeye başlama zamanı kırkıncı güne  rastladığı için, halk arasında ızdırabın azalması inancıyla hayır amaçlı yemek veriliyor.  Vücut çürürken tam bir takım çalışması yapılıyor. Bakteriler içten yok  ederken, dışarıdan da et sineği göze ve burna larva bırakıyor. Bu  sinekler yiyecekleri bitene kadar burda kalıyor ve ölüyor. Daha sonra  ölen bu sinekleri yemek için başka böcekler geliyor. Geriye kemikler  kalana kadar bu istila devam ediyor.

Omuz Birleştirme Rekoru

Tarih: May 28 2015

Hindistan’da yaşayan bu adam omuzlarını tıpkı bir lastik gibi kullanabiliyor. Görenlerin dönüp dönüp tekrar baktığı 35 yaşındaki Rammehar Punia’nın gerçek görüntüsünü anlamak neredeyse imkansız. 2011 yılında Guinnes Rekorlar Kitabı’na giren genç adam omuzlarını göğüs kafesinde birleştirebiliyor. Bu ilginç özelliğiyle 60 saniye içinde 41 adet CD’yi omuzlarını kullanarak kırabiliyor. Dünyanın gördüğü tek gerçek lastik adam omuzlarını ve kollarını öyle bir şekle sokuyor ki görenler anlamakta zorlanıyor. Lastik adam bu tuhaf özelliğini korumak için günde 4 saat egzersiz yapıyor. Punia ülkesinin hemen hemen her yerinde hatta İtalya’ya kadar uzanan uluslararası alanda gösteriler düzenliyor.

Omuz Birleştirme 1

Omuz Birleştirme 2

AİDS’li Hastanın Kanı

Tarih: May 28 2015

CHP ve HDP’nin milletvekili adayları eşcinsel hakları ile ilgili hazırlanan sözleşmeye imza attı. İlahiyatçı Selahattin Yazıcı bu duruma çok sert tepki gösterdi ve eşcinsellerle ilgili ağır ifadeler kullandı. Yazıcı, “Eşcinsellere AİDS’li muamelesi yapılmalı, Allah eşcinselleri muhatap almaz” dedi. KRT’de Çağlar Cilara’nın programına konuk olan TİYEMDER Başkanı ilahiyatçı Yazıcı eşcinselliğin bulaşıcı hastalık olduğunu söyledi ve “Bulaşıcı hastalıklar ne kadar tehlikeliyse eşcinsellik de o kadar tehlikelidir” şeklinde konuştu.

Eşcinsellik tam bir hastalıktır. Doğuştan olup olmadığı ile alakalı bilimsel araştırmalar yapılıyor. Yeryüzünde insan olarak yaratılan iki insan vardır. Hanımlar ve erkekler. Allah, bir üçüncü cinsi asla muhatap almıyor. Eşcinsellerin ciddi manada hasta olduğunu ve bu hastalığında bulaşıcı hastalık olduğunu tüm dünya tespit etti. Bu konuyla ilgili Peygamber Efendimiz’in çok sayıda hadisleri var. Kadına benzemek isteyen erkekler ve erkeğe benzemek isteyen kadınları Hz Peygamber lanetlemiştir. Eşcinsellik konusunda Peygamber Efendimiz’in öyle bedduaları varki onları okuduğunuzda çok tehlikeli olduklarını görürsünüz. Eşcinselleri normal masum bir insan hüviyetine büründürerek oradan hakları üretmeye çalışmak AİDS’li hastanın kanını insanlara dağıtmak gibi birşeydir. Onlara AİDS’li gibi muamale edilmeli. İnsanların bu hastalıktan korunmasına yönelik tedbirleri almak devletin görevidir.

Aslanların Yüzkarası

Tarih: May 28 2015

Aslanların Yüzkarası 1

Aslanların Yüzkarası 2

Aslanların Yüzkarası 3

Aslanların Yüzkarası 4

Afrika Ahali

Tarih: May 28 2015

Afrika Ahali


   Büyük adamların hataları güneş tutulmasına benzer, onları herkes görür.

Site Hakkında